FacebookTwitterhelpFeedback
  • Nu registreren!
  • Wachtwoord vergeten?
  • Inloggen

Doctor Who (1963)

Status : Afgelopen
Uitgebracht door : BBC One
  • Survival: Part 3 is uitgezonden op woensdag 6 december 1989

Geen omschrijving beschikbaar

advertentie
Tom Baker
Doctor Who
William Hartnell
Dr. Who 
Jon Pertwee
Doctor Who 
Patrick Troughton
Dr. Who 
Frazer Hines
Jamie McCrimmon 
Nicholas Courtney
Brigadier Lethbridge Stewart 
Pat Gorman
Cyberman 
Elisabeth Sladen
Sarah Jane Smith
Jacqueline Hill
Barbara Wright 
William Russell
Ian Chesterton
Katy Manning
Jo Grant
John Scott Martin
Dalek Operator 
John Levene
Sergeant Benton 
Peter Davison
The Doctor 
Janet Fielding
Tegan Jovanka 
John Leeson
K9 
Gerald Taylor
Dalek 
Robert Jewell
Dalek 
Carole Ann Ford
Susan Foreman
Peter Hawkins
Daleks 
Wendy Padbury
Zoe Heriot 
Roy Skelton
Daleks 
Terry Walsh
Guard 
Sarah Sutton
Nyssa 
Peter Purves
Steven Taylor 
Lalla Ward
Romana 
Matthew Waterhouse
Adric 
Sylvester McCoy
The Doctor
Richard Franklin
Captain Mike Yates 
Deborah Watling
Victoria 
Louise Jameson
Leela
Maureen O'Brien
Vicki
Roger Delgado
The Master 
Michael Craze
Ben Jackson 
Kevin Manser
Dalek 
Anneke Wills
Polly Wright 
Michael Wisher
Dalek Voices 
Cy Town
Dalek Operator 
Colin Baker
The Doctor 
David Graham
Daleks 
Nicola Bryant
Peri 
Mark Strickson
Turlough 
Sophie Aldred
Ace
Ian Marter
Harry Sullivan 
Anthony Ainley
The Master 
Murray Grumbar
Dalek 
Stuart Fell
Body of Alpha Centauri 
Mike Mungarvan
Dalek Operator 
Mary Tamm
Romana 
Caroline John
Liz Shaw 
Peter Halliday
Packer 
Kevin Stoney
Mavic Chen 
Derek Chafer
Cyberman 
Bonnie Langford
Melanie Bush 
Graham Cole
Cyberman 
Jackie Lane
Dodo 
Bernard Kay
Carl Tyler 
Dave Carter
Prison Officer 
Tony Harwood
Ice Warrior 
Keith Ashley
Dalek Operator 
Sonny Caldinez
Kemel 
Max Faulkner
Corporal Adams 
Nick Hobbs
Aggedor 
Barney Lawrence
Marshman 
Peter Roy
Extra 
Peter Miles
Dr. Lawrence 
Michael Sheard
Dr. Summers 
John Abineri
General Carrington 
Graham Leaman
Price 
Brian Nolan
UNIT Soldier 
James Muir
Technician 
John Caesar
Cowboy 
John Cannon
Technican 
Leslie Bates
Exxilon 
Jean Channon
Extra 
Ian Elliot
UNIT Soldier 
Bernard Horsfall
Taron 
Jean Marsh
Sara Kingdom 
Ysanne Churchman
Alpha Centauri 
Alan Rowe
Edward of Wessex 
Walter Randall
El Akir 
Steve Peters
Ice Warrior 
Milton Johns
Kelner 
Norman Jones
Khrisong 
Philip Madoc
Fenner 
Reg Whitehead
Yeti 
Barry Summerford
Elite Guard 
Michael Jayston
The Valeyard
Prentis Hancock
Vaber 
Chris Tranchell
Andred 
Derek Ware
Private Wyatt 
Roy Pearce
Solos Guard 
Alan Chuntz
Guard 
Lynda Bellingham
The Inquisitor
John Ringham
Robert Ashe 
Alan Bennion
Slaar 
Valentine Dyall
Black Guardian
Terence Lodge
Moss 
Wanda Ventham
Jean Rock 
Derek Martin
David Mitchell 
Harry Fielder
Guard 
Colin Thomas
Elder 
Monique Bryant
Technician 
Derek Suthern
Guard 
Christopher Benjamin
Henry Gordon Jago 
Ronald Allen
Prof. Ralph Cornish 
Donald Gee
Eckersley 
Rex Robinson
Gebek 
David Savile
Lieutenant Carstairs 
Ric Felgate
Charles Van Lyden 
David Brierly
Voice of K9 
Jack Pitt
Zarbi 
Donald Pickering
Captain Blade 
David Anderson
Aztec Captain 
Peter Diamond
Delos 
Jack Watling
Professor Travers 
Brychan Powell
Daleks' Guard 
Ray Knight
Mentaid 
John Bennett
General Finch 
Frederick Jaeger
Jano 
Kevin Lindsay
Cho-Je 
David Collings
Poul 
John Dearth
Lupton 
Clare Jenkins
Tanya Lernov 
Michael Kilgarriff
Robot 
George Pravda
Jaeger 
Robert James
Lesterson 
James Bree
Security Chief 
Christopher Burgess
Barnes 
Ian Fairbairn
Bromley 
June Murphy
3rd Officer Jane Blythe 
Hubert Rees
Chief Engineer 
Neville Simons
Space Corps Technician 
Gordon Stothard
Yeti 
Les Conrad
Pirate 
David Billa
Extra 
Bill Burridge
Quill 
Steve Ismay
Exxilon 
Robert Goodman
Crew member 
Richard Bonehill
First Officer 
Bernard Archard
Bragen 
Edwin Richfield
Captain Hart 
Paul Whitsun-Jones
Marshal 
Ronald Leigh-Hunt
Radnor 
Derek Newark
Greg Sutton 
Martin Jarvis
Butler 
Tony Caunter
Morgan 
David Banks
Cyber Leader
Sheila Dunn
Petra Williams 
Richard Beale
Bat Masterson 
Edward Brayshaw
The War Chief 
Colin Douglas
Donald Bruce 
John Woodnutt
Broton 
Dallas Cavell
Sir James Quinlan 
Peter Whitaker
Mentaid 
Valentino Musetti
Prisoner 
Vic Taylor
Coven Member 
Dennis Plenty
Exxilon 
Terry Sartain
Exxilon 
Pamela Salem
Professor Rachel Jensen 
Christopher Coll
Stubbs 
Ian Collier
Stuart Hyde 
Donald Sumpter
Enrico Casali 
Peter Bathurst
Hensell 
Martyn Huntley
Roboman 
James Mellor
Sean Flannigan 
Brian Miller
Dugdale 
William Marlowe
Harry Mailer 
Neil McCarthy
Barnham 
Ralph Carrigan
Cyberman 
Tony Starr
Dalek Operator 
Cyril Shaps
Archimandrite 
Ralph Watson
Captain Knight 
Robert Sidaway
Captain Jimmy Turner 
John Bailey
Edward Waterfield 
Bruce Wells
Ogron 
Terrance Denville
Exxilon 
David J. Grahame
Coven Member 
Geoffrey Witherick
Guard 
Steve Emerson
Guard 
Derek Hunt
Prison Guard 
Laurie Goode
Sailor on the Shadow 
Julian Hudson
Extra 
Stephen Calcutt
Muto 
Tony Selby
Sabalom Glitz
Bill Malin
Cyberman 
Ewen Solon
Chal 
Julian Glover
Count Scarlioni 
Paul Darrow
Captain Hawkins 
David Garfield
Neeva 
Michael Spice
Weng-Chiang 
Graham Weston
Russell 
Margot Van der Burgh
Cameca 
Scott Fredericks
Boaz 
Peter Craze
Dako 
Stephen Thorne
Omega 
Alec Linstead
Jellicoe 
Carl Forgione
Land 
Noel Johnson
Charles Grover M.P. 
John Rolfe
Sam 
Barry Ashton
Scientist Franz Schultz 
Andrew Staines
Keaver 
Edward Burnham
Professor Kettlewell 
Mark Hardy
Cyber Lieutenant 
Bill Matthews
Prison Officer 
David Troughton
Peladon 
Tom Chadbon
Duggan 
Charles Morgan
Songsten 
Arthur Hewlett
Kalmar 
Ling Tai
Shou Yuing 
Leslie Meadows
Cheetah Person 
Richard Kerley
Yeti 
Roy Spencer
Harris 
Peter Jeffrey
Count Grendel 
James Haswell
Extra 
James Cairncross
Lemaitre 
Richard Lawrence
Tracking Room Technician #1 
Billy Horrigan
UNIT Corporal 
Christopher Holmes
Extra 
David Cleeve
Thal Guard 
Glen Murphy
Dibber 
Leonard Sachs
Lord President Borusa 
Olaf Pooley
Professor Stahlman 
Peter Butterworth
Monk 
Clive Merrison
Deputy Chief Caretaker 
Mark Eden
Marco Polo
Stephen Dartnell
John 
Derren Nesbitt
Tegana
Ivor Salter
Odysseus 
Jeremy Bulloch
Hal 
Alethea Charlton
Edith 
Stephen Yardley
Sevrin 
Dennis Chinnery
Gharman 
Zienia Merton
Ping-Cho
Brian Grellis
Safran 
Richard Shaw
Lobos 
Terry Molloy
Davros 
Roy Evans
Trantis 
Tutte Lemkow
Cyclops 
Tim Munro
Ainu 
Roy Purcell
President of the Council 
Royce Mills
Daleks 
David Daker
Irongron 
John Normington
Morgus 
David Weston
Nicholas Muss 
Lesley Dunlop
Norna 
Deep Roy
Mr. Sin 
Frank Jarvis
Skart 
Ken Tyllssen
First Scientist 
Rick Lester
Ogron 
Sally Faulkner
Isobel Watkins
Michael Gough
Councillor Hedin 
Michael Osborne
Sorak 
Peter Welch
Redcoat Sergeant 
Peter Forbes-Robertson
Guard 
Paul Barton
Silurian 
John Hogan
Yeti 
Charles Finch
Cyberman 
Chris Konyils
African ISC Officer 
Royston Farrell
Technician 
Kathleen Bidmead
Rezzie 
Ken McGarvie
Soldier in Tracking Room 
Anthony Lang
Egyptian Slave 
Robert Russell
The Caber 
Emmett Hennessy
Prison Guard 
Clive Rogers
Mentaid 
Jim Delaney
UNIT Soldier 
Steve Kelly
Sea Devil Warrior 
Kevin Moran
Exxilon 
Penny Lambirth
Ceremony observer 
David Rolfe
Exxilon 
Russell Brook
Seabase Crewmember 
Tony Beckley
Harrison Chase
Kate O'Mara
The Rani
Peter Barkworth
Clent 
Jerome Willis
Stevens
Nina Thomas
Thalira
John Challis
Scorby
Eileen Way
Karela 
Wendy Gifford
Miss Garrett
Nicholas Pennell
Winton
Garrick Hagon
Ky
Stewart Bevan
Clifford Jones
Roslyn DeWinter
Vrestin 
Eric Flynn
Leo Ryan
Tim Preece
Codal
Louise Pajo
Gia Kelly
Ilona Rodgers
Carol
Patrick Godfrey
Tor 
Jack May
General Nicolai Hermack
Michael Turner
Jarvis Bennett
Trevor Baxter
Professor Litefoot
Nicholas Hawtrey
Quinn
Pamela Ann Davy
Janley
Geoffrey Hinsliff
Fisk 
Tim Pigott-Smith
Marco 
Philip Ray
Eldred
Rick James
Cotton
Melvyn Bedford
Mummy 
Bernard Bresslaw
Varga
Laurence Payne
Dastari 
George Layton
Technician Penn
John Witty
Computer Voice
Martin Cort
Locke 
John Hicks
Quark 
John Kane
Tommy
Peter Badger
Roboman
Christopher Robbie
Cyberleader 
Sheila Grant
Quark Voices 
June Bland
Berger 
Helen Worth
Mary Ashe
Bernard Holley
Axon Man 
Seymour Green
Hargreaves 
Michael Goldie
Elton Laleham 
Hugh Lund
Zarbi 
Peter Fraser
David Campbell
Michael Attwell
Isbur 
Stuart Blake
Scibus 
Peter Sallis
Penley
William Dysart
Reegan 
Roy Stewart
Toberman 
Marek Anton
Vershinin 
Edward Kelsey
Edu 
Norman Hartley
Ulf 
Clinton Greyn
Ivo 
Clifford Norgate
Nimon 
Nick Evans
Dalek Machine Operator 
Jerry Holmes
Cyberman 
Barry Jackson
Ascaris 
John Harvey
Professor Brett 
Tony Osoba
Lan 
Angus Lennie
Storr 
Maurice Bush
Ogron
Richard Ireson
Axus 
Richardson Morgan
Corporal Blake 
Derek Calder
Scientist Pete Baker 
Marc Boyle
Kronos 
John Spradbury
Cyberman 
Nabil Shaban
Sil
Victor Winding
Spencer
James Thornhill
Sergeant Walters
Bill Kerr
Giles Kent
Mary Peach
Astrid
Colin Gordon
Commandant
Vincent Wong
Ho 
Jack Woolgar
Staff Sergeant Arnold
Roy Scammell
Prison Officer 
David Spenser
Thonmi
Tina Packer
Anne Travers
Frances Pidgeon
Handmaiden 
Raymond Llewellyn
Sapan
Marius Goring
Theodore Maxtible
Derek Pollitt
Driver Evans 
Adrian Gibbs
The Watcher 
Arnold Lee
Seabase Crewmember 
John Woodcock
Marco Polo's Hand
Bill Richards
Pirate 
Valerie Stanton
Issigri Secretary 
John Timberlake
Kaled Scientist 
Victor Maddern
Robson
Tom O'Leary
Albert Einstein 
Patrick Milner
UNIT Corporal 
Ronald Gough
Zygon 
Bob Blaine
Exxilon 
Barbara Bermel
Android Villager 
Jack Talbot
Nazi 
Kenneth Ives
Toba
John Woodvine
The Marshal
Vera Fusek
President of Earth
Jane How
Rebec
John Arnatt
Borusa
Emrys Jones
The Master of the Land of Fiction
Gordon Gostelow
Milo Clancey
Michael Hawkins
General Williams
Adrienne Hill
Katarina
Robin Phillips
Altos
Frank Gatliff
Ortron
Denis Lill
Dr. Fendelman 
Terry Scully
Fewsham
Leslie Schofield
Calib 
Jane Sherwin
Lady Jennifer Buckingham
Davyd Harries
Shapp
Arne Gordon
Hrostar 
Michael Cochrane
Redvers Fenn-Cooper 
John Lee
Alydon
Katherine Schofield
Sabetha
Dudley Foster
Maurice Caven
Ingrid Pitt
Dr. Solow 
Mark Jones
Arnold Keeler 
Erik Chitty
Co-Ordinator Engin 
Fiona Walker
Kala 
Philip Bond
Ganatus
Angus MacKay
Cardinal Borusa 
Anne Ridler
Dr. Gemma Corwyn
Ian Saynor
Merak
Morris Perry
Dent
Wanda Moore
Dr. Ruth Ingram
Michael Barrington
Sir Colin Thackeray
Lisa Daniely
Madeleine Issigri
Damaris Hayman
Miss Hawthorne
Derrick Gilbert
Armand Vallance
Thomasine Heiner
Miss Dawson
Virginia Wetherell
Dyoni
Hilary Ryan
Rodan
Gary Smith
Quark
Richard Steele
Guard 
Brian Peck
Dervish
Don McKillop
Bert the Landlord
Jimmy Gardner
Idmon 
Arthur Cox
Cully
Brian Ellis
Brother 
Giles Block
Teel
Paul Jerrico
The Castellan
Hayden Jones
Lenny Vosper 
Hugh Walters
Commentator Runcible 
Felicity Gibson
Kando
Donald Eccles
Krasis
Tom Kelly
Vardan 
Gerald Flood
Voice of Kamelion 
Alec Wallis
Ldg. Telegraphist Bowman 
Ian Talbot
Klout 
Mitzi McKenzie
Nancy
Joseph Greig
Warrior 
Melville Jones
First Cyberman 
Fernanda Marlowe
Corporal Bell
Ann Davies
Jenny
Barry Wade
Prison Officer
Martin Gordon
Prison Officer
Kismet Delgado
Queen Spider
David Cole
Billy Clanton 
Freddie Wilson
Quark
George Cormack
Dalios 
Stacy Davies
Veros 
Peter Tuddenham
Brain 
James Charlton
Miller 
Simon Cain
Silurian 
Anthony Rogers
Sensorite
Malcolm Harvey
Ergon 
George Selway
George Meadows 
Malcolm Terris
Co-pilot 
Roy Herrick
Jean 
Carmen Silvera
Ruth 
Mostyn Evans
Dai Evans 
Tom Georgeson
Kavell 
Gregg Palmer
Shav 
Jay Neill
Guard Kilmt 
Geoffrey Beevers
The Master 
Robin Scott
Scientist Charlie Wise 
Geoffrey Todd
Ogron
Peter Stephens
Cyril 
Declan Mulholland
Till 
Geoffrey Cheshire
Tracy 
Gertan Klauber
Ola 
Simon Sutton
Crewman 
Sonnie Willis
Cyberman 
Leon Maybank
Scientist Ted Braun 
Richard King
Cyberman 
Gilly Fraser
Ann Davidson
Pauline Collins
Samantha Briggs
David Grey
Rinchen
David Allister
Bruchner 
Roger Brierley
Drathro 
Simon Lack
Zadek 
David Garth
Solicitor Grey 
Walter Henry
Brother 
Wolfe Morris
Padmasambhava
David Baron
Ralpachan
Mark Carroll
Tetrap 
Steve Pokol
Alien Technician 
Reg Cranfield
Lynch Mob Member 
Jack Cunningham
Jailer
Violet Leon
Chinese Lady of Quality 
Leslie Weekes
Brother 
Eric Blackburn
Monoid 
Jay McGrath
Coven Member 
Mark Allington
Guardian 
Chris Webb
Monoid 
Michael Earl
Villager 
William Gossling
Tracking Room Technician #3 
Bernard Barnsley
Monoid 
Gordon Lang
Tracking Room Technician #4 
David Melbourne
UNIT Guard 
Dennis Balcombe
UNIT Soldier 
Tom Segal
Space Corps Technician
Walter Goodman
Android Farmer 
Wolfgang Von Jurgen
Presidential Guard 
Jim Dowdall
Guerilla 
Karen Burch
Girl Technician 
Andy Dempsey
Lugo's Warrior 
Ken Tracey
Courtier 
John Beardmore
Captain Revere 
Jeff Wayne
Mentaid 
Jerry Judge
Bandit 
Bruce Callender
Aboriginal Man 
Jonathan Evans
Soldier Marshall 
Dave Ould
Sea Devil Warrior 
William Perrie
Caretaker 
Stratford Johns
Monarch
Richard Todd
Sanders
William Hurndell
Ike Clanton
Robert Beatty
General Cutler
Tenniel Evans
Major Daly
Russell Hunter
Uvanov
Richard Leech
Gatherer Hade
James Maxwell
Jackson
Tim Barlow
Tyssan
Lewis Fiander
Tryst
Myra Frances
Lady Adrasta
George Baker
Login
Adrienne Corri
Mena
Bill Fraser
General Grugger
Nerys Hughes
Todd
James Warwick
Scott
Maurice Denham
Edgeworth 
Peter Wyngarde
Timanov
Richard Briers
Chief Caretaker 
Simon Williams
Group Captain Gilmore
Dinsdale Landen
Dr. Judson
Iain Cuthbertson
Garron
Christopher Gable
Sharaz Jek
Maurice Good
Phineas Clanton
Aubrey Woods
Controller
Gareth Armstrong
Giuliano
Hugh Burden
Channing
Geoffrey Toone
Hepesh
Daphne Heard
Martha Tyler
Brendan Price
Tomas
Alan Lake
Herrick
Catherine Schell
Countess Scarlioni 
Peter Straker
Commander Sharrel
Frederick Treves
Lieutenant Brotadac
Clare Clifford
Kyle
Keith Barron
Captain Striker
John Carson
Director Ambril
Tom Adams
Commander Vorshak
Peter Gilmore
Brazen
Kevin McNally
Hugo Lang
Mark Greenstreet
Ikona
Dursley McLinden
Sgt. Mike Smith
Alfred Lynch
Commander Millington
Aubrey Richards
Professor Parry
Nigel Plaskitt
Unstoffe
David Dodimead
Barclay
Glyn Houston
Colonel Ben Wolsey 
Cynthia Grenville
Maren
John Abbott
Vince
David Haig
Pangol
Geoffrey Bateman
Dymond
Simon Rouse
Hindle
Keith Pyott
Autloc
Geoffrey Palmer
Masters 
Clive Morton
Trenchard
Jenny McCracken
Claire Daly
David Bailie
Dask
Jonathan Newth
Orfe
John Collin
Brock
Edward Underdown
Zastor
Michael Robbins
Richard Mace
Colette O'Neil
Tanha
Maurice Colbourne
Commander Lytton 
George A. Cooper
Cherub
Paul Seed
Graff Vynda-K
Robert Glenister
Salateen
Alan Curtis
Major Green
Annette Robertson
Anne Chaplet
Gillian Brown
Ohica
Jonina Scott
Marn
Richard Easton
Captain Stapley
Frank Windsor
Inspector Mackenzie 
Peter Russell
Eldred
Dudley Jones
Dyson
Terence Woodfield
Celation 
George Pastell
Eric Klieg
Peter Birrel
Draconian Prince
Patricia Maynard
Miss Winters
Antony Carrick
Captain Rossini
Peter Pratt
The Master
Edward Evans
Ted Moss
Chris Gannon
Casey
Suzanne Danielle
Agella
William Squire
The Shadow
Peter Thomas
Captain Edal
Tony Adams
Elgin
Leslie Dwyer
Vorg
Imogen Bickford-Smith
Tala
William Lucas
Range
Barbara Shelley
Sorasta
Angela Bruce
Brigadier Winifred Bambera
John Breslin
Captain Munro
Anna Barry
Anat
Robert Keegan
Sholakh
Nigel Lambert
Hardin
Maurice Roëves
Stotz
Barry Stanton
Noma
Karen Gledhill
Allison Williams
Tomasz Borkowy
Captain Sorin
Jeremy Young
Kal 
Michael Miller
Wulnoth
Richard Kane
Valmar
Martin Friend
Styggron
Sue Bishop
Sister
Roy Macready
Cordo
Keith Drinkel
Flight Engineer Scobie
George Sewell
Ratcliffe
Christopher Bowen
Mordred
Michael Godfrey
Captain Samuel Pike
Shirley Cooklin
Kaftan
Donald Pelmear
Professor Rubeish
Paul Shelley
Persuasion
Peter van Dissel
Android
Martin Clunes
Lon
Nigel Humphreys
Bulic
Ian Cullen
Ixta
Christopher Matthews
Radar Technician
Cheryl Hall
Shirna
Alan Tucker
Latep
Nick Burnell
Mummy
Colin Fay
Condo
Stan McGowan
Vardan
Kevin Flood
Hermann
Colette Gleeson
Caris
Christopher Brown
Marriner
James Bate
Amyand
Richard Gauntlett
Urak
Francis De Wolff
Agamemnon 
June Brown
Eleanor
Jeff Rawle
Plantagenet
Oliver Smith
Drak
Peter Sanders
Sita
John Hollis
Sondergaard
Ben Howard
Hinks
Kenneth Gilbert
Richard Dunbar
Janie Kells
Sister
William Simons
Mandrel
John Bryans
Torvin
Martin Fisk
Vargos
Michael Cashman
First Officer Bilton
Martin Cochrane
Chellak
Marcus Hammond
Antodus
William Mervyn
Sir Charles Summer
Noel Coleman
General Smythe
James Marcus
Rask 
Annie Lambert
Enlightenment
Howard Cooke
Pex
Marcus Gilbert
Ancelyn
Philip Voss
Acomat 
Roger Avon
Saphadin 
John Cater
Professor Krimpton
Paul Grist
Filer
Crawford Logan
Deedrix
Richard Willis
Varsh
Robin Soans
Luvic
Dallas Adams
Professor Howard Foster
Roy Holder
Krelper
Julie Brennon
Fire Escape
Louis Mahoney
Newscaster 
Neil Daglish
Damon
Tara Ward
Preston
Peter Glaze
Third Sensorite
John Alderson
Wyatt Earp
Gabrielle Mowbray
Sister
Edward Arthur
Adam Colby
Michael Keating
Goudry
Denis Carey
Old Man 
Jonathan Crane
Kristas
Ian Thompson
Hetra 
Gregory de Polnay
D.84
Maurice O'Connell
Cockerill
Frank George
2nd Monoid 
Roger Jones
Zondal
George Roubicek
Captain Hopper
Talfryn Thomas
Dave 
Donald Hewlett
Hardiman
Kevin Selway
Mummy
Roy Montague
Guide
Christopher Owen
Earthling 
Roland Oliver
Neman
Burt Kwouk
Lin Futu
Gavin Conrad
Romulus
Annabel Yuresha
Bin Liner
Alan Judd
Dortmun
Terence Wilton
Mark
Oliver Maguire
Shrieve
Bernard Padden
Tylos
Elspet Gray
Chancellor Thalia
Norman Comer
Icthar
Barbara Kinghorn
Timmin
Joann Kenny
Jean
Arthur Newall
Fourth Sensorite
Veronica Ridge
Sister
Adrienne Burgess
Veet
Adrian Mills
Aris
Edward Highmore
Malkon
Edmund Coulter
1st Monoid 
Sheena Marshe
Kate
Gareth Hunt
Arak
Miles Fothergill
S.V.7
June Page
Keara
Reginald Jessup
Servant 
Nigel John
Young Silurian
Andrew Conrad
Remus
Jasmine Breaks
The Girl
Max Harvey
Cardinal Zorac
Catherine Cusack
Blue Kang Leader
Joanne Bell
Phyllis
Eric Francis
First Elder
Michael Bilton
Charles de Teligny 
John Atterbury
Robot 
Jonathan Caplan
Roskal
Peter Stenson
Voord 
Reg Pritchard
Ben Daheer 
Norman Henry
Senta
Anthony Jacobs
Doc. Holliday
Johnson Bayly
Balan
Colin Bell
C.P.O. Summers 
Laurie Webb
Mr. Ollis
Mark Blackwell Baker
Robot
Gai Waterhouse
Presta
Simon Shaw
Tigellan Guard
Steve Plytas
Wigner
Aidan Murphy
Hippias
Andrew Boxer
Robin Stuart
Brian Orrell
Cyber Lieutenant 
Gordon St Clair
Grun
Lawrence Dean
Morok Guard
Christopher Wray
Ldg. Seaman Lovell 
John Bleasdale
Robot
Vincent Brimble
Tarpok
Stevan Rimkus
Captain Bates
Alastair Cumming
Colin Frazer
Christopher Farries
Sauvix
Hugh Spight
Dalek Operator 
Ken Norris
Morok Guard
Mark Cooper
Robot
Philip Ryan
Primord 
Eric Mason
Senior Prison Officer Green 
Ralph Arliss
Tuar
Marcus Hutton
Sgt. Leigh
Michael Walker
1st Radar Operator 
Cory Pulman
Kathleen Dudman
Peter Langtry
Robot
Anne Reid
Nurse Crane
Jeremy Ranchev
Robot
Catherine Fleming
Animus
Charles Pemberton
Cyberman 
Richard Seager
Robot
Maureen Morris
Great One 
Ricky Newby
Dalek
Oliver Gilbert
Dalek Voices 
Toby Byrne
Dalek Operator
Peter Messaline
Dalek Voices 
T.P. McKenna
Captain Cook
Patrick Barr
Hobson 
Emrys James
Aukon
Clifford Rose
Rorvik
Kenton Moore
Noah 
Rachel Davies
Camilla
Kenneth Cope
Packard
Liza Goddard
Kari
Ricco Ross
The Ringmaster
André Maranne
Benoit 
John J. Carney
Bloodaxe
Janet Ellis
Teka
Barry Andrews
Stott
William Lindsay
Zargo
David Kincaid
Lane
Dominic Guard
Olvir
Dennis Edwards
Lord Gomer 
Michael Wolf
Nils
Simon Gipps-Kent
Seth
Ian Reddington
Chief Clown
Carl Rigg
Varlik
Thane Bettany
Tarak
Freddie Earlle
Aldo
Deborah Manship
Morgana
Robin Sherringham
Nimon
Harry Waters
Royce
Vincent Pickering
Sagan
Bruce Wightman
William de Tornebu 
Judith Byfield
Angela Clifford 
Terry Bale
Voice of Arcturus 
Bartlett Mullins
Second Elder 
John Maxim
Cyberman 
Terry Wright
Robot 
Dean Hollingsworth
Android 
Gerald Martin
Sensorite
Victor Pemberton
Scientist Jules Faure 
Aaron Handley
Baby 
Alan Wells
Scientist Joe Benson 
Joseph Fürst
Professor Zaroff 
Philip Locke
Bigon 
Harry Brooks Jr.
Krang 
Catherine Howe
Ara
Kay Patrick
Flower 
Timothy Craven
Cell Guard 
Colin Jeavons
Damon
Bill McGuirk
Guard in Corridor 
Gareth Milne
George Cranleigh 
Arnold Chazen
Scientist John Stacey 
Edward Phillips
Scientist Bob Anders 
Duncan Lamont
Dan Galloway
Graham Crowden
Soldeed
Stephanie Bidmead
Maaga
Marina Martin
Drahvin 1
Derek Sydney
Sevcheria
Eric Danot
Castellan Guard
Susanna Carroll
Drahvin 2
Julian Fox
Peter Hamilton
Michael Craig
Commodore Travers
Lyn Ashley
Drahvin 3
Jo Rowbottom
Mollie Dawson
Rod Beacham
Corporal Lane
Joy Harrison
Jill Tarrant
Angelo Muscat
Chumbley 
Willie Shearer
Chumbley 
Bob Appleby
Nimon 
Maureen Lane
Brassy Bar Girl 
Brigit Forsyth
Ruth Maxtible
Jon Rollason
Harold Chorley
Christopher Christou
Guard
Barry Wilsher
Heslington
John Lord
Yeti 
Basil Tang
Office Foreman 
John Doye
Cowboy 
Michael Harley
Bodyguard
Zohra Segal
Attendant on Ping-Cho 
Denis Goacher
Control
Keith Goodman
Cyberman 
Gerry Wain
Alien Guard 
Dougie Dean
Eprin 
John Lee
Mongol Warrior 
Donald Morley
Jules Renan
Hugh Cecil
Extra 
Norton Clarke
Greek Soldier 
Peter Day
Worker 
John Freeman
Greek Soldier 
Mike Reid
Soldier 
John Doyle
Grecian Man 
George Romanov
Kaled Councillor 
David Waterman
Soldier 
Harry Tierney
Resistance Man 
Victor Munt
Guardian 
Les Shannon
Lynch Mob Member 
Sydney Arnold
Cedric Perkins
Donald Bisset
Laird Colin McLaren 
Declan Cuffe
Cyberman 
Michael Elwyn
Lt. Algernon Thomas Alfred Ffinch 
Hannah Gordon
Kirsty McClaren
Barry Noble
Cyberman 
Malcolm Attmere
Pirate 
Alec Coleman
Corporal
Richard Courtney
Pirate 
Gordon Craig
Dr. Who 
Roy Curtis
Cowboy
Stanley Davies
Spanish ISC Officer
Terry Hawes
Pirate Rower
Morris Quick
Tracking Room Technician #2
Ted Rogers
Pirate Rower
A.R. Serle
Pirate 
Bill Smith
Cowboy
Philip Williams
Pirate
Marguerite Young
Settler's Wife 
Madalena Nicol
Nurse Pinto
James Copeland
Selris
Madeleine Mills
Vana
Gilbert Wynne
Thara
John Gill
Oak
Malcolm Watson
Council Member
Eric Kent
Technician 
Alex Hood
Technician 
Barry Kennington
Technician 
Terry Nelson
Space Corps Technician
Alison Daumler
Girl Technician 
Rex Rashley
Coven Member 
Robin Squire
BBC3 TV Cameraman 
Michael Stevens
Daffodil man 
John Tatham
Coven Member 
Francis Williams
The Master's Chauffeur
Frank Seton
Scientist 
Nicholas Briggs
Daleks Voices: Special Edition
Clinton Morris
Presidential Guard 
Andy Devine
Draconian
Giles Melville
Elite Guard 
John Sarbutt
Extra 
Douglas Stark
Coven Member 
Tony Hayes
Mentaid 
William Ashley
Kaled Scientist
Roy Caeser
Elite Guard 
Lillias Walker
Sister Lamont
Susan Engel
Vivien Fay
Bernard Finch
Mentiad
Neville Jason
Prince Reynart
Paul Lavers
Farrah
Beatrix Lehmann
Prof. Emilia Rumford
Bruce Purchase
The Captain
Andrew Robertson
Mr. Fibuli
Primi Townsend
Mula
David Warwick
Kimus
Nick Joseph
Lazar 
Brian Moorehead
Dinner guest 
Simón Ramírez
Grecian Swordsman 
Mark Arden
Tharil
Ralph Morse
Foster Guardian
Alan Talbot
Ceremony observer 
Mike Brayburn
Sea Devil Warrior
Jules Walters
Sea Devil Warrior
Chris Wolfe
Sea Devil Warrior
Honor Blackman
Professor Lasky
Adam Blackwood
Balazar
Brian Blessed
King Yrcanos
Thomas Branch
Dorf the Lukoser
Leon Davis
Ortezo
Denys Hawthorne
Rudge
Sam Howard
Atza
Trevor Laird
Frax
Yolande Palfrey
Janet
Alibe Parsons
Matrona Kani
David Rodigan
Broken Tooth
Christopher Ryan
Lord Kiv
Patrick Ryecart
Dr. Crozier
Joan Sims
Katryca
Simon Slater
Edwardes
Malcolm Tierney
Doland
Timothy Walker
Grell
Nisha Nayar
Red Kang
Jessica Martin
Mags
Chris Clough
Fifi 
Beryl Reid
Briggs
Don Henderson
Gavrok
Anton Diffring
De Flores
Ian Hogg
Josiah
André Morell
Marshal Gaspard de Saux-Tavannes
Fulton Mackay
Dr. Quinn
Jeremy Wilkin
Kellman
Wendy Williams
Vira
Henry Woolf
Collector
Sheila Ruskin
Kassia
Mary Morris
Panna
Nigel Stock
Prof. Hayter
Belinda Mayne
Delta
Julian Holloway
Paterson
Sylvia Syms
Mrs. Pritchard
George Waring
Arden
Jon Laurimore
Count Federico
Eleanor Bron
Kara 
Alan Tilvern
Mr. Forrester
Max Adrian
King Priam
Hamilton Dyce
Major General Scobie
David Rowlands
Bisham
David Gooderson
Davros
John Stratton
Shockeye
Brenda Bruce
Tilda
Stubby Kaye
Jerome P. Weismuller
Lisa Bowerman
Karra
James Ellis
Peter Warmsly
Nicholas Parsons
The Rev. Mr. Wainwright
Robert Cawdron
Dr. Bruno Taltalian
Gerard Murphy
Richard Maynarde 
Sean Caffrey
Lord Palmerdale
Tony Calvin
Dexeter
Peter Mayock
Namin 
Geoffrey Bayldon
Organon
Jennifer Lonsdale
Della
Michael Melia
Terileptil
Preston Lockwood
Dojjen
Ian McCulloch
Nilson
Jacqueline Pearce
Chessene
Morgan Deare
Hawk
Elizabeth Spriggs
Tabby
Barrie Ingham
Prince Paris
Frances White
Cassandra
Eric Thompson
Gaston de Levis, Viscount de Leran
Malcolm Taylor
Walters
Kenneth Watson
Bill Duggan
Nick Zaran
Lieutenant Joe Sorba
Derek Deadman
Stor
Judy Cornwell
Maddy
Clifford Earl
Major Branwell 
Vernon Dobtcheff
Scientist
David Griffin
Lt. Commander Mitchell
Metin Yenal
Karl
Will Barton
Midge
Sharon Duce
Control
Lorne Cossette
Maitland
Jolyan Booth
Prapillus
Geoffrey Frederick
Exorse
Harry Towb
McDermott 
Derek Seaton
Commander Hilred
Annette Woollett
Adelaide Lesage
John Tillinger
Simon Duval
James Garbutt
Ronson
Sylvia Coleridge
Amelia Ducat
Frank Wylie
Ruther
Howard Lang
Horg
Roger Hammond
Dr. Runciman 
Lynda Baron
Captain Wrack 
Sandra Bryant
Kitty 
Mike Lucas
Tom
Jonathon Morris
Chela
John Gillett
Gravis
Martin Neil
Maddox
Peter Czajowski
Sgt. Prozorov
Sakuntala Ramanee
Shreela
Katharine Schlesinger
Gwendoline
Steven Scott
Kebble
John Gleeson
Charles Winlett 
Jim McManus
Opthalmologist
Lois Baxter
Madame Lamia
Godfrey James
Tarn
Richard Davies
Burton
Jocelyn Birdsall
Hlynia
Neil Wilson
Seeley
Jimmy Winston
Shura
Harriet Philpin
Bettan
Martin Potter
Eirak
James Saxon
Oscar
Michael Guest
Interviewer 
Clyde Pollitt
Chancellor 
Peter Walshe
Erak 
David John
Derek
Alan James
First Judge 
Rollo Gamble
Winstanley
Pik Sen Lim
Captain Chin Lee
John Wyse
Dr. Percival
Sheila Fay
Meg
Rob Edwards
Xoanon 
Ray Callaghan
Ablif
Richard Hampton
Villager
David Kinder
Billy
Chris Jury
Deadbeat 
Michael Allaby
Larn 
John Flint
William des Preaux 
Raymond Westwell
Prison Governer Victor Camford 
Roy Pattison
Draconian Space Pilot 
Brian Badcoe
Adam
Andrew Burt
Valgard
Carmen Gómez
Anita
Noel Collins
Pat Rowlinson
Geoffrey Morris
Sabor
Richard Reeves
Kaled Leader
Tony Then
Lee
Andre Boulay
Perfect Victim
Norman Tipton
Idas
Ilario Bisi-Pedro
Kurkutji
David Neal
President
Sara Griffiths
Ray
Gian Sammarco
Whizzkid
Salvin Stewart
Morok Guard 
David Simeon
Private Latimer 
Sarah Prince
Karuna
Michael Lynch
Thal Politician 
Stanley McGeagh
Castle Guard Drew 
Jenny Laird
Neska
Michael Mundell
Jasko
Jeremy Gittins
Lazlo
Graham Rigby
Larry Madison
John Owens
Thorpe
Nadia Hamman
Villagra
George Campbell
Tractator
Tim Raynham
Varl
Hans De Vries
Cyberman
George Lee
Corporal Forbes 
Norman Atkyns
Guardian 
Graeme Eton
Preba
Andrew Forbes
Omril
Peter Benson
Bor
Joanna Ross
Control Room Assistant
Joanna Monro
Rega
David Ashford
Dad
Gábor Baraker
Wang-Lo 
Bill Wiesener
Robot
Eric Hillyard
Dr. Reeves
Karol Hagar
Secretary
Michael Malcolm
Tractator
Brian Cant
Tensa 
Ellen Cullen
Geneva Technician
Jon Croft
Tom Girton
R.J. Bell
The Garm
Tim Scott
Forum Doorman 
Stefan Schwartz
Knight Commander
Michael Summerton
Dalek
Nicholas Smith
Wells
Billy Cornelius
Morok Guard 
Janet Hargreaves
Mum
Peter Laird
Chang
Stephen Speed
Tractator
Kathryn Ludlow
Little Girl
Stanley Mason
Bok
William Bower
Tractator
Paul Alexander
Soldier
David Joyce
Ogron
Alan Gerrard
Bovem
John Churchill
Silurian
James Coombes
Paroli 
Bill Starkey
Xeron 
Carl Conway
Control Room Assistant 
Walter Fitzgerald
Senex
Hedi Khursandi
Tractator
Ronald Lee
Cyberman
Ian Hines
Soldier
Frank Menzies
Ogron
Christien Anholt
Perkins
Ronald Mansell
Council Member
John Cross
Council Member
Raymond Novak
Saracen Warrior
Tracey Wilson
Vocalist
Kenneth Seeger
Cyberman
Jodie Wilson
Vocalist
John Fraser
The Monitor
Sheila Hancock
Helen A
Edward Peel
Kane
Ronald Fraser
Joseph C
Gabriel Woolf
Sutekh
Cyril Luckham
White Guardian 
Tom Watson
Ramo
Rosalind Lloyd
Nurse 
Georgina Hale
Daisy K
Neil Seiler
Commander Stewart 
Rachel Bell
Priscilla P
Edmond Warwick
Darrius 
Harold Innocent
Gilbert M
James Appleby
Guard 
James Hall
Borkar 
Anne Tirard
The Seeker 
Robert Cartland
Malpha 
David Telfer
Huntsman
Iain Rattray
Habris
Christopher Guard
Bellboy
Helen Blatch
Fabian 
Martin Taylor
Corporal Norton 
Richard D. Sharp
Earl Sigma
Gerald Curtis
Elyon
Paul Anil
Jacko
P.G. Stephens
Sean
David John Pope
The Kandy Man
John Joyce
Garvin 
Harriet Reynolds
Tannoy
John Baker
Audience member 
Peter Thompson
Primord 
Brian Justice
Castle Guard Wilson 
Lynn Gardner
Announcer
Roy Heymann
Alien Priest 
Martin Muncaster
Tannoy
Edward Granville
Xeron 
Peter Greene
Cyberman
Ron Pinnell
Scientist Jim Elliot 
Robert Marsden
Abraham Lincoln 
Campbell Singer
Joey the Clown 
Michael Peake
Tavius
Jane Enshawe
Sunaa 
David Sibley
Pralix
Carmen Munroe
Fariah
Adam Verney
Colin
Arnold Yarrow
Bellal
Terence Brook
Braun 
Graham Ashley
Overseer
Gordon Pitt
Wheel Crewmember 
Margaret Hickey
Mary
Maurice Quick
Auton VIP 
George Balentine
Federico's Manservant 
Caroline Hunt
Danielle Renan 
Ernest C. Jennings
1st Man in Market 
Ronald Rich
Gunnar the Giant 
Windsor Davies
Toby
Elliott Cairnes
Guard Captain
Lionel Sansby
Man in market 
Matthew Walters
Main Gate Prisoner
Bill Lodge
Rills 
Stephen Whittaker
Craftsman Weams
Edward Caddick
Wylda
Tony Handy
Zaroff's Guard
Derek Francis
Nero
David Brewster
Egyptian Warrior 
Colin Warman
Yeti
Hugh Beverton
Guard
Lyn Turner
Extra 
Doreen Ubels
Fleeing Woman 
Keith Anderson
Maximilien Robespierre
Gordon Bremworth
Mongol Bandit 
Philip Lee
Guard 
Henry Loy
Caravan Bearer 
Suk Hee Shng
Attendant 
Peggy Sirr
Chinese Villager 
Roy Vincente
Courtier 
Santso Wong
Guard 
Sam Mansary
African Diplomat 
Tommy Reynolds
Chumbley 
Cara Stevens
Technician 
Roy Douglas
Guardian 
Ricky Lansing
Trojan Guard 
Gerry Alexander
Trojan Man 
Lesley Bryan
Trojan Man 
Charles Erskine
Kaled Scientist 
Glen Whitter
African Aide 
Les Clark
Daffodil man 
Sheila Knight
Geneva Secretary 
Maureen Nelson
Brassy Bar Girl 
Andrew Andreas
Central European Guard 
John De Marco
Lynch Mob Member 
Andrew Downie
Willie Mackay 
Kathy Fitzgibbon
Control Room Operator 
Terry Wallis
Cyberman 
Nicholas Edwards
John Jose
Cabin Boy
Pat Leclerc
Soldier 
Kevin Leslie
Lynch Mob Member 
Robert Luckham
Guard
Tony Maddison
Pirate 
Alan Norburn
Guardian 
John Pollock
Worker 
Dennis Symons
Pirate
Alan Wakeling
Worker 
Gary Dean
German Soldier 
Danny Rae
Guard
Gary Watson
Arthur Terrall
Ken Sedd
Argolin Guide 
Terence Brown
Abu 
Brian Cullingford
Perkins
Aubrey Danvers-Walker
Council Member
Margaret John
Megan Jones
Jeremy King
Yeti
Roy Brent
Firing Squad Member 
Eden Fox
Firing Squad Member 
Robert La Bassiere
Kroton
Alastair Meldrum
British Soldier 
Miles Northover
Kroton
Patrick Tull
Krotons
Derrick Sherwin
UNIT Commissionaire
Jimmy Mac
Villager 
Alan Lenoir
Villager 
Ron Tingley
BBC3 TV Crewmember 
Laurence Archer
Coven Member 
Andrew Butcher
UNIT Soldier 
Michael Carter
Prisoner 
Terry Denton
UNIT Soldier
Ronald Mayer
Villager
Michael Moore
Coven Member 
Charles Shaw Hesketh
Coven Member 
Richard Eden
UNIT Soldier
Michael Potter
UNIT Soldier
Stan Ross
UNIT Soldier
Kelly Varney
Army Soldier 
Ray Dunbobbin
Irongron's Man 
Mike Reynell
Exxilon 
Keith Norrish
Brother 
Timothy Blackstone
Extra 
John Delieu
Muto
Charles Rayford
Kaled Scientist
Patrick Scoular
Thal Guard
Patrick Travis
Kaled Scientist
Harry Van Engel
Kaled Scientist
David Wilde
Digby 
Richard Sheekey
Guard 
Shirin Taylor
Customer 
Glyn Owen
Rohm-Dutt
Gerald Cross
Megara 
Adam Kurakin
Guard
Martin Matthews
Kurster
Fernand Monast
Extra 
Fred Redford
Ceremonial attendant demon 
Sylvia Marriott
Lexa's Follower 
Stephen Watson
Marshman
Victor Reynolds
Grecian Man 
Steve Durante
Grecian Swordsman
Abi Goubard
Aboriginal Man
Leonard Hay
Aboriginal Man
Chua Kahjoo
Chinaman
Eiji Kusuhara
Chinaman
Kay Tong Lim
Chinaman
Mykel Mills
Plasmaton
Carlton Morris
Aboriginal Man
Philip Tan
Chinaman
Yat Wong
Chinaman
Michael Jeffries
Policeman
Peter Caton
Seabase Guard
Joanna Garcia
Seabase Crewmember
Joycea Gobern
Seabase Crewmember
Ridgewell Hawkes
Seabase Guard
Julian Larousse
Seabase Guard
Dana Miche
Seabase Guard
Dorothy Ottey
Seabase Guard
Rose Pridmore
Seabase Guard
Trevor Steedman
Seabase Guard
Billy McColl
Humker
Sion Tudor Owen
Tandrell
Barbara Ward
Mutant 
Martin Weedon
Guard
Damon Jeffery
Russian Soldier 
Griffith Davies
Kennedy
Hamish Wilson
Jamie
Inigo Jackson
Deptuy Commander Zentos 
Judith Paris
Eldrad
Victor Lucas
Andor
Rodney Bewes
QuarterMaster Sgt. Stien
Polly James
Jane Hampden
Jeananne Crowley
Vena
Eric Deacon
Mykros
Brian Glover
Griffiths
Clive Swift
Jobel
Julian Sherrier
Zephon
Donald Douglas
Vural
Alan Wheatley
Temmosus
Ray Barrett
Bennett 
Christopher Dunham
Eric Elliott
Commander
Harold Goldblatt
Professor Dale
Peter Copley
Dr. Warlock
Barbara Murray
Lady Cranleigh
Rula Lenska
Doctor Styles 
Terence Alexander
Lord Ravensworth
Glyn Jones
Krans
Llewellyn Rees
The President
Jason Connery
Jondar
Reginald Barratt
Smithers
Cavan Kendall
Achilles
Malcolm Rogers
Count Dracula 
Douglas Sheldon
Kirksen
Tommy Sheridan
Space Captain
Jeffrey Isaac
Kephren 
Kate Newman
Mellium
Geoffrey Colville
Perry
Ray Lonnen
Gardiner
Gladys Spencer
High Minister
Leon Eagles
Jabel
Derek Waring
Shardovan
Moray Watson
Sir Robert Muir
Del Henney
Colonel Archer
Alexei Sayle
D.J.
Janet Henfrey
Miss Hardaker
Frank Crawshaw
Arnold Farrow
Terence Bayler
Major Barrington 
John Boyd-Brent
Sergeant
Shane Rimmer
Seth Harper
Alan Mason
Corporal Nutting
Valentine Palmer
Monia
Dennis Bowen
Prison Governor
John Acheson
Major Beresford
Peter Childs
Jack Ward
Forbes Collins
Chief Officer
William Gaunt
Orcini
David Blake Kelly
Capt. Benjamin Briggs 
Christine Pirie
Princess Rapunzel
Michael Napier Brown
Arture Villar 
Brian Croucher
Borg
Mike Elles
Gentek
Rio Fanning
Harker
Elizabeth Norman
Marius' Nurse
Timothy Bateson
Binro
Isla Blair
Isabella
Jack Galloway
Joseph Willow
Robert Ashby
The Borad
Hugh Lloyd
Goronwy 
Pamela Greer
Lizan
Eileen Helsby
Venussa
Brian Wright
Dassuk
Barbara Loft
Child
Sue Pulford
The Medusa
Antony Webb
Dr. Henderson
Martin Boddey
Walker
William Wilde
Draconian Captain
Guy Siner
Ravon
Ray Barron
Sergeant Henderson
Gary Cady
Luke Ward
David Chandler
Herbert
John Ogwen
Bostock
John Herrington
Holden 
Maurice Browning
Karlton
Callen Angelo
Terry Cutler
Edwin Finn
Landlord
Tony McEwan
Baldwin 
John Rees
Hardy
Peter Rutherford
Roth
Michael McStay
Derek Moberley
Tania Rogers
Zilda
Andrew Lane
Foamasi
Peter Dahlsen
Horton
Christopher Villiers
Hugh
Chloe Ashcroft
Professor Laird
Jenny Tomasin
Tasambeker
Henley Thomas
Tarron
Royston Tickner
Robbins 
Jack Melford
Menelaus
Elroy Josephs
Jamaica
Sylvestra Le Touzel
Child
Esmond Knight
Dom Issigri
David McKail
Sergeant Kyle
Richard Barnes
Crewman
Penny Casdagli
Jall
Pamela Stirling
Louvre Guide
Stephen Garlick
Hippo Ibbotson
Peter Walmsley
First Mutant
Keith Jayne
Will Chandler
David Ashton
Kendron
Nicolas Chagrin
Quillam
Sheila Reid
Etta
Harry Fowler
Harry
John Nettleton
Reverend Ernest Matthews
Ian Frost
Baccu 
Clive Cazes
Captain of the Guard
Reed De Rouen
Pa Clanton
Derek Smee
Ransome
Barbara Leake
Mrs. Farrell
Jonathan Sherwood
Varan's Son
James Culliford
Stewart
Tariq Yunus
Cass
Lee Cornes
Trickster
Brian Hawksley
Brewster
Brian McDermott
Sheard
Alec Sabin
Ringway
Jeff Stewart
Dukkha
Michael J. Jackson
Sir Geoffrey
Leee John
Mansell
James McClure
First Officer
Hilary Sesta
Fortune Teller
Philip McGough
Sergeant Calder
Angela Douglas
Doris Lethbridge-Stewart
Martin Miller
Kublai Khan
Timothy Horton
Child
Rudolph Walker
Harper
Esmond Webb
Sgt. Major Burns
David Masterman
Guard Leader
Conrad Asquith
P.C. Quick
John Hamill
Shrieve
Sebastian Stride
Crewman
David Yip
Veldan
Ahmed Khalil
Latoni
Neil West
Poacher
Brian Darnley
Second Mutant
Christopher Saul
Trooper
Geraldine Alexander
Areta
William Ilkley
Tim Bass
Jacki Webb
Brain
Paul Carson
Ling-Tau
James Lynn
Troilus
Earl Cameron
Williams
Alan White
Schultz
Ray Armstrong
Grey
Robert Robertson
Collinson
Neville Barber
Dr. Cook
George Giles
Guard Captain
Derek Murcott
Crito
Hilary Minster
Marat 
Haydn Wood
O'Hara
Roderick Smith
Cruikshank
Tommy Wright
Guard Master
Stephen Flynn
Grigory
Peter Robert Scott
Brunner
John Bay
Earl of Leicester
Joan Young
Catherine de Medici
Peter Noel Cook
Alien Space Captain
Cheryl Molineaux
Miss Rutherford
Deborah Brayshaw
Girl Technician
Andrew Carr
Senior Guard
Wilfred Carter
Sir Reginald Styles
George Bryson
Private Ogden
John Dawson
Time Lord
Raymond Murtagh
Retrograde
Brenda Kempner
Mrs. Grose
Peter Lawrence
Vizier
Barbara Joss
Nemini
Cynthia Etherington
Old Woman
Betty Bowden
Meg
Simon Legree
UNIT Sergeant
Susan Penhaligon
Lakis
Derek Crewe
Synge
Philip Denyer
Guard
Jim Findley
Mercer
Nitza Shaul
Karina
Dicken Ashworth
Sezon
Graham Cull
Bax
Jonathan David
Stratton
Bridget Lynch-Blosse
Natasha
Owen Teale
Maldak
Johnny Dennis
Murray
George Little
Haroun ed-Din
John Halstead
Monoid Voices 
Andrew Lodge
Assistant 
Kevork Malikyan
Kemel Rudkin
Sarah Kemp
UNIT Radio Operator
Jean MacFarlane
Miss Paget
Bryan Mosley
Malpha 
John Baskcomb
Rossini
Kristopher Kum
Fu Peng
Patricia Prior
Mrs. Ollis
Ray Handy
Milkman
Colin McCormack
Commander
Maggie Petersen
Passenger
Tracy-Louise Ward
Katz
Martin Langley
Child
James Snell
Harry
Trevor Cooper
Takis
Clive Condon
Callon
Brian Hibbard
Keillor
John Slavid
Man in Phone Box 
Denys Palmer
Corporal Palmer
Stacey Tendeter
Naia
Maya Woolfe
Hostel Receptionist
Roger Davenport
Trooper
John Ainley
Cyberman
Dorota Kwiatkowska
Flight Lieutenant Lavel
Robert Lankesheer
Chamberlain
David Prowse
Minotaur
Norman Bacon
Marshchild
Colin Spaull
Lilt
Richard Mitchley
Arrex
Richard McNeff
Baker
David G. Marsh
2nd Radar Operator
Martin Gower
Bandril Ambassador 
Miranda Borman
Stellar
Philip Neve
Wences
Linsey Turner
Crewmember
Christine Pollon
Voice of the Oracle
Anita Graham
Bollitt
Ryan Freedman
Wulfric
Anthony Colby
Saracen Warrior
Patricia Gordino
Axon Woman
Michael Gordon
Xeron
James Richardson
Guardolier
Peter Thornton
Cyberman
David Williscroft
Xeron
David Nettheim
Fedorin
Patricia Quinn
Belazs
Gordon Faith
Guard Captain
Stephanie Fayerman
McLuhan
Peggy Mount
Stallslady
Stuart Organ
Bazin
Eddie Davis
Parisian in Rue des Fosses St. Germain 
Cassandra
Movellan
Dorothy-Rose Gribble
Woman Slave
Liam Prendergast
Foster
Timothy Block
Tanner
Chris Chering
Skinhead 
Ian MacKenzie
Anderson
Pepe Poupee
Chumbley
Luan Peters
Chicki 
Mark Heath
Scientist Ralph Debayo
Annet Peters
Extra 
Grahame Mallard
Harg
Susan Skipper
Heroine
Trevor St. John Hacker
Nimon
Nigel Miles-Thomas
Pudovkin
Kenneth Benda
The Minister
Robert Vowles
Gundan
Andre Winterton
Plasmaton 
Daniel Peacock
Nord
The Headington Quarry Men
Morris Dancers
Michael Crane
Blor 
Rhoda Lewis
Marta
Leslie Grantham
Kiston
Glenn Beck
Silo Technician 
Bernard G. High
Corporal 
Laurence Harrington
Lunar Guard
Hugh Martin
Munro 
Guy Groen
Receptionist 
Rachel Weaver
Inga
Tim Condren
Guerilla 
Tommy Duggan
Senator Alcott
Brian Proudfoot
Tigelinus 
David Cannon
Cyrano 
Chris Browning
Thal
Ves Delahunt
Thal 
Lesley Hill
Thal 
Roy Denton
Extra 
Stenson Falke
Extra 
John Barrard
Shopkeeper
Bill Brandon
Mongol Warrior
Ronald Chee
Guard 
Clem Choy
Attendant at Wang-Lo's Inn 
Clou Choy
Chinese Villager 
Harry Dillon
Spittoon Bearer
Elton Fing-on
Courtier 
Kay Fong
Court Lady 
Maung Hlashwe
Caravan Bearer 
O. Ikeda
Attendant 
L.L. Lin
Attendant at Wang-Lo's Inn 
Aman Tokyo
Attendant 
Peter Walker
Small Boy Jean Pierre
Ying Wiu
Court Nobleman 
John Moore
Prisoner 
Barbara Bruce
Mollie 
David Greneau
Defendant 
Terry Leigh
Egyptian Warrior 
Darroll Richards
Extra 
Jack Rowlands
Extra 
Len Russell
Alien Delegate 
Donald Symons
Soldier 
Gerry Videl
Beaus 
Francis Willey
Guard 
James Duggan
Trojan Guard
Graham Hardy
Greek Soldier
Tony Hennessy
Greek Soldier
Jack Le White
Criminal 
M.J. Matthews
Charlie Chaplin Lookalike 
Peter Pocock
Guard 
Iris Fry
Guardian 
Rocky Taylor
Egyptian Warrior 
Alex Donald
Extra 
Arthur McGuire
Guard 
Olive McNeil
Extra 
Alan Vicars
Servant 
Reg Dent
Confederate Horseman 
Andrea Beddows
Guardian
Beryl Braham
Dancer
Raymond Byron
Guardian
Terry Cashfield
Guardian
Rosemary Chalmers
Guardian
Diana Chapman
Guardian
Leslie Clarke
Daniel
Jay Doye
Soldier
Jackie Duval
Guardian
Freddy Eldrett
Haines 
Deryn Fisher
Guardian
Fiona Fraser
Elder 
George Gibbs
Guardian
Hazel Graham
Guardian
Ron Gregory
Guardian
Trevor Griffiths
Guardian
Ann Harrison
Dancer
Jackie Ho
Chinese Storekeeper
Bill Hunter
Guardian
Nigel James
Guard 
Paul Johnson
Guardian
Tony Kemp
Guardian
John Knott
Cyberman 
Jacqueline Lewis
Guardian
Delia Linden
Dancer
Paul Linley
Guardian
Rosemary Lord
Guardian
Dennis Marlowe
Monoid
Sheelagh McGrath
Guardian
Eric Mills
Egyptian Warrior 
John Moyes
Guardian
Sara Negus
Guardian
Robert Pearson
Council Member 
Chris Reck
Inferno Customer 
Jackie Salt
Guardian
Roy Stanton
Pirate 
Peter Stewart
Parisian in Rue des Fosses St. Germain 
Tom Sye
Bondot 
Graham Tonbridge
Council Member 
Jane Tucker
Settler's Daughter
Judith Webb
Guardian
Gloria Williams
Guardian
Jan Williams
Guardian
Francis Batsoni
General Cheng Teik 
Joy Burnett
Extra 
Ann Jarvis
Control Room Operator
Ronald Lee
Cyberman
Brigit Paul
Announcer
Bernard Reid
Cyberman
Douglas Camfield
Car driver 
Patricia Matthews
Gond 
Yinka Adbeyi
Wheel Crewmember
Edward Dentith
Major-General Rutlidge
Chris Jeffries
Dr. Who
Angela March
Wheel Crewmember
Richard Mayes
Chief Baxter
Dorothy Su
Wheel Crewmember
Joe Santo
Resistance Man 
Bill Hughes
Passser By 
Paul Phillips
Miner 
Edward Cogdell
Pirate
Ron Conrad
Alien Student 
Martin Lyder
Alien Guard 
Terry Munro
Alien Guard 
Patrick Scott
Machine Gunner 
Allan Travell
Chateau Guard 
Del Watson
Alien Guard 
Bob Wilyman
Alien Student 
Bella Emberg
Kitchen Maid 
Barry Letts
Man 
Stuart Myers
Draconian 
Max Diamond
Prisoner 
Constance Carling
Auto Plastics Secretary 
Joan Harsant
Technician
Roy Street
Stunt Guard 
Richard Atherton
Police Inspector 
Brian Gilmar
Daffodil man 
Bruce Humble
BBC3 TV Crewmember
George Mackie
UNIT Soldier
Simon Malloy
BBC3 TV Crewmember
Lyn Matcham
Villager at Maypole
Roy Oliver
BBC3 TV Crewmember
Les Osman
Villager at Maypole
Myrtle Osman
Villager at Maypole
Charles Pickess
Daffodil Man
Mo Race
Villager 
Kathy Ryan
Villager at Maypole
Jean Scaife
Villager at Maypole
Paul Stone
UNIT Soldier
Andrew Manson
Alien 
Eileen Winterton
Peasant 
Charles Adey-Grey
American Diplomat 
Peter Brace
Soldier 
Michael E. Briant
Monitor Voice 
Dinny Powell
Stunt Guard 
Donald Baker
Guard 
Robert Bauld
Slave 
Bara Chambers
Operator 
Scarlett O'Dare
Girl Technician
Colin Richmond
UNIT Guard 
Len Saunders
Slave 
Desmond Verini
Slave 
Michael Mulcaster
Old Duke 
Steve Tierney
Draconian Emperor Guard 
Tony Lord
Cyberman 
Roger Salter
Audience member 
Nigel Winder
Exxilon
Clive Barrie
Phillips
Brian Jacobs
Dune
Tony Sibbald
Huckle
Reg Turner
Extra 
Mary Rennie
Peasant villager 
Sheila Vivian
Dinner guest 
Jill Goldston
Masquer 
Martin Grant
Citizen 
Alan Crisp
Headless Body
Peter Wragg
Fendahleen
Philip Bird
Swampie 
Vi Delmar
Old Queen Xanxia 
Elaine Ives-Cameron
Martha
David McAlister
Megara
Nicholas McArdle
DeVries
Ralph Michael
Balaton
Iris Everson
Customer in Art Gallery 
Susan Lyle
Movellan
Ron Tarr
Prisoner
Penny Rigden
Citizen 
Robert Smythe
Ceremony observer 
Tom Gandl
Citizen 
Nick Staverson
Citizen 
Terry John Wood
Citizen 
Steve Whyment
Man in market 
Susan Fazzaro
Mayan Dancer
Beyhan Fowkes
Mayan Dancer
Les Fuller
Grecian Man
Cathy Lewis
Mayan Dancer
Terry Paris
Grecian Wrestler
Adisa Sanie
Mayan Dancer
Paul Lowther
King's Knight 
Kathy Burke
Lazar
Mike Braden
Policeman
John Asquith
The Myrka
Christopher Wenner
Second Trooper
Steven Wickham
1st Gastorpod 
Peter Moffatt
Man Outside Restaurant 
Terry Pearson
Miner
Peppi Borza
First Vervoid
David Fieldsend
Time Lord
Richard Henry
Mentor
Geoffrey Hughes
Mr. Popplewick
Tony Scoggo
Enzu 
Gordon Warnecke
Tuza
Tricia Clarke
Extra
Sean Barry-Weske
Paramilitary
Paul Heasman
Nazi
Tip Tipping
RAF Man who is killed by Dalek 
Martin Dew
Russian Commando

Andere sites

IMDB

Laatst bijgewerkt

  • 9 februari 2014 om 19:52