FacebookTwitterhelpFeedback
  • Nu registreren!
  • Wachtwoord vergeten?
  • Inloggen

Survivor (2000)

Status : Terugkomende serie
Uitgebracht door : CBS
  • Seizoen 31 Aflevering 2 is uitgezonden op woensdag 30 september 2015

Survivor is een amerikaanse variant van het nederlandse expeditie robinson. Mensen worden in teams op een onbewoond eiland gezet en elke aflevering valt er iemand af, todat de survivor overblijft.

advertentie
Jeff Probst
Himself - Host
Rob Mariano
Himself - Chapera Tribe 
Jerri Manthey
Herself - Villains Tribe 
Colby Donaldson
Himself - Mogo Mogo Tribe 
Rupert Boneham
Himself - Heroes Tribe 
Benjamin Wade
Himself - Villains Tribe 
Parvati Shallow
Herself - Rarotonga Tribe 
Oscar Lusth
Himself 
Amanda Kimmel
Herself - Heroes Tribe 
Russell Hantz
Himself - Villains Tribe 
Cirie Fields
Herself 
Amber Brkich
Herself - Chapera Tribe 
James Clement
Himself 
Alicia Calaway
Herself - Chapera Tribe 
Ethan Zohn
Himself - Saboga Tribe 
Tina Wesson
Herself - Saboga Tribe 
Stephenie LaGrossa
Herself - Ulong Tribe 
Tom Buchanan
Himself - Chapera Tribe 
Lex van den Berghe
Himself - Mogo Mogo Tribe 
Richard Hatch
Himself - Mogo Mogo Tribe 
Rudy Boesch
Himself - Saboga Tribe 
Kathy Vavrick-O'Brien
Herself - Mogo Mogo Tribe 
Jenna Lewis
Herself - Pagong Tribe 
Susan Hawk
Herself - Chapera Tribe 
Jenna Morasca
Herself - Mogo Mogo Tribe 
Danielle DiLorenzo
Herself - Villains Tribe 
Candice Woodcock
Herself - Heroes Tribe 
Shii Ann Huang
Herself - Sook Jai Tribe 
Rob Cesternino
Himself - Chapera Tribe 
James Thomas Jr.
Himself - Heroes Tribe 
Sandra Diaz-Twine
Herself - Villains Tribe 
Courtney Yates
Herself - Villains Tribe 
Eliza Orlins
Herself - Yasur Tribe 
Bobby Jon Drinkard
Himself - Ulong Tribe 
Tyson Apostol
Himself - Timbira Tribe 
Ami Cusack
Herself - Yasur Tribe 
Tom Westman
Himself - Koror Tribe 
Jonathan Penner
Himself 
Randy Bailey
Himself - Fang 
Jon Dalton
Himself - Drake Tribe 
Yau-Man Chan
Himself - Ravu Tribe 
Elisabeth Hasselbeck
Herself - Barramundi Tribe 
Rodger Bingham
Himself - Kucha Tribe 
Jessica Kiper
Herself - Nobag Tribe 
Keith Famie
Himself - Barramundi Tribe 
Nick Brown
Himself - Kucha Tribe 
Kim Johnson
Herself - Boran Tribe 
Jeff Varner
Himself - Kucha Tribe 
Teresa Cooper
Herself - Moto Maji Tribe 
Michael Skupin
Himself - Kucha Tribe 
Kim Powers
Herself - Samburu Tribe 
Kimmi Kappenberg
Herself - Kucha Tribe 
Frank Garrison
Himself - Samburu Tribe 
Brandon Quinton
Himself - Samburu Tribe 
Kelly Goldsmith
Herself - First Juror 
Aras Baskauskas
Himself - Gitanos Tribe 
Yul Kwon
Himself - Aitutaki Tribe 
Natalie White
Herself - Foa Foa Tribe 
Terry Deitz
Himself - La Mina Tribe 
Becky Lee
Herself - Aitutaki Tribe 
Mick Trimming
Himself - Foa Foa Tribe 
Sundra Oakley
Herself - Aitutaki Tribe 
Brett Clouser
Himself - Galu Tribe 
Jaison Robinson
Himself - Foa Foa Tribe 
Adam Gentry
Himself - Rarotonga Tribe 
Shane Powers
Himself - Gitanos Tribe 
John Cochran
Himself - Savaii Tribe 
Brenda Lowe
Herself - La Flor Tribe 
Courtney Marit
Herself - Casaya Tribe 
Shannon Waters
Herself - Galu Tribe 
Ben Henry
Himself - La Flor Tribe 
Chase Rice
Himself - Libertad Tribe 
Brandon Hantz
Himself - Upolu Tribe 
Jane Bright
Herself - Espada Tribe 
Bruce Kanegai
Himself - Casaya Tribe 
Jim Rice
Himself - Savaii Tribe 
Matthew Lenahan
Himself - La Flor Tribe 
Monica Padilla
Herself - Galu Tribe 
Sophie Clarke
Herself - Te Tuna Tribe 
Alina Wilson
Herself - The Jury 
Sally Schumann
Herself - Second Juror 
Clay Jordan
Himself - Chuay Gahn Tribe 
David Ball
Himself - Galu Tribe 
Na Onka Mixon
Herself - La Flor Tribe 
Dan Lembo
Himself - Espada Tribe 
Kelly Shinn
Herself - La Flor Tribe 
Edna Ma
Herself - Upolu Tribe 
Kelly Wiglesworth
Herself - Tagi Tribe 
Albert Destrade
Himself - Te Tuna Tribe 
Dawn Meehan
Herself - Savaii Tribe 
Austin Carty
Himself - First Juror 
Nathan Gonzalez
Himself - Rarotonga Tribe 
John Fincher
Himself - Galu Tribe 
Jud Birza
Himself - La Flor Tribe 
Marty Piombo
Himself - Espada Tribe 
Holly Hoffman
Herself - Espada Tribe 
Laura Morett
Herself - Galu Tribe 
Keith Tollefson
Himself - Savaii Tribe 
Jenny Guzon-Bae
Herself - Rarotonga Tribe 
Rebecca Borman
Herself - Rarotonga Tribe 
Jake Billingsley
Himself - Sook Jai Tribe 
Brad Virata
Himself - First Juror 
Penny Ramsey
Herself - Sook Jai Tribe 
Gervase Peterson
Himself - Pagong Tribe 
Mitchell Olson
Himself - Ogakor Tribe 
Maralyn Hershey
Herself - Ogakor Tribe 
Ryan Opray
Himself - Morgan Tribe 
Whitney Duncan
Herself - Savaii Tribe 
Kel Gleason
Himself - Ogakor Tribe 
Clarence Black
Himself - Boran Tribe 
Debb Eaton
Herself - Kucha Tribe 
Rick Nelson
Himself - Te Tuna Tribe 
Lindsey Richter
Herself - Samburu Tribe 
Silas Gaither
Himself - Samburu Tribe 
Linda Spencer
Herself - Samburu Tribe 
Carl Bilancione
Himself - Samburu Tribe 
Jessie Camacho
Herself - Boran Tribe 
Diane Ogden
Herself - Boran Tribe 
Brian Heidik
Himself - Chuay Gahn Tribe 
Vecepia Towery
Herself - Soliantu Tribe 
Chris Daugherty
Himself - Lopevi Tribe 
Danni Boatwright
Herself - Xhakúm Tribe 
Earl Cole
Himself - Bula Bula Tribe 
Neleh Dennis
Herself - Soliantu Tribe 
Lillian Morris
Herself - Balboa Tribe 
Matthew von Ertfelda
Himself - Jacaré Tribe 
Twila Tanner
Herself - Alinta Tribe 
Katie Gallagher
Herself - Koror Tribe 
Cassandra Franklin
Herself - Moto Tribe 
Stephen Fishbach
Himself - Jalapao Tribe 
Jan Gentry
Herself - Chuay Gahn Tribe 
Scout Cloud Lee
Herself - Yasur Tribe 
Rafe Judkins
Himself - Xhakúm Tribe 
Ian Rosenberger
Himself - Koror Tribe 
Andria Herd
Himself - Bula Bula Tribe 
Erinn Lobdell
Herself - Timbira Tribe 
Paschal English
Himself - Soliantu Tribe 
Helen Glover
Herself - Chuay Gahn Tribe 
Darrah Johnson
Herself - Morgan Tribe 
Butch Lockley
Himself - Tambaqui Tribe 
Jennifer Lyon
Herself - Koror Tribe 
Lydia Morales
Herself - Xhakúm Tribe 
Tamara Johnson
Herself - Forza Tribe 
Matt Elrod
Himself - Redemption Island 
Sean Rector
Himself - Soliantu Tribe 
Ted Rogers Jr.
Himself - Chuay Gahn Tribe 
Burton Roberts
Himself - Drake Tribe 
Heidi Strobel
Herself - Jacaré Tribe 
Julie Berry
Herself - Alinta Tribe 
Caryn Groedel
Herself - Koror Tribe 
Cindy Hall
Herself - Nakúm Tribe 
Kenward Bernis
Himself - Moto Tribe 
Sean Kenniff
Himself - Tagi Tribe 
Phillip Sheppard
Himself - Ometepe Tribe 
Robert DeCanio
Himself - Rotu Tribe 
Christa Hastie
Herself - Drake Tribe 
Christy Smith
Herself - Jaburu Tribe 
Gregg Carey
Himself - Koror Tribe 
Judd Sergeant
Himself - Nakúm Tribe 
Stacy Kimball
Herself - Moto Tribe 
Debra Beebe
Herself - Timbira Tribe 
Tammy Leitner
Herself - Rotu Tribe 
Alex Bell
Himself - Tambaqui Tribe 
Tijuana Bradley
Herself - Morgan Tribe 
Leann Slaby
Herself - Yasur Tribe 
Gary Hogeboom
Himself - Yaxhá Tribe 
Alex Angarita
Himself - Moto Tribe 
Sierra Reed
Herself - Timbira Tribe 
Todd Herzog
Himself - Fei Long Tribe 
Ken Stafford
Himself - Sook Jai Tribe 
Zoe Zanidakis
Herself - Rotu Tribe 
Deena Bennett
Herself - Jaburu Tribe 
Chad Crittenden
Himself - Lopevi Tribe 
Jamie Newton
Himself - Second Juror 
Janu Tornell
Herself - Koror Tribe 
Mookie Lee
Himself - Ravu Tribe 
Mike Chiesl
Himself - Zapatera Tribe 
Julie Wolfe
Herself - Zapatera Tribe 
Natalie Tenerelli
Herself - Ometepe Tribe 
Ralph Kiser
Himself - Zapatera Tribe 
John Carroll
Himself - Rotu Tribe 
Erin Collins
Herself - Sook Jai Tribe 
Dave Johnson
Himself - Tambaqui Tribe 
Lea Masters
Himself - Lopevi Tribe 
Coby Archa
Himself - Koror Tribe 
Edgardo Rivera
Himself - Moto Tribe 
Brendan Synnott
Himself - Timbira Tribe 
David Murphy
Himself - Zapatera Tribe 
Grant Mattos
Himself - Ometepe Tribe 
Nick Stanbury
Himself - La Mina Tribe 
Michelle Yi
Herself - Ravu Tribe 
Kelly Sharbaugh
Herself - Galu Tribe 
Dan Barry
Himself - La Mina Tribe 
Lisette Linares
Herself - Moto Tribe 
Sabrina Thompson
Herself - Tikiano Tribe 
Erik Cardona
Himself - Galu Tribe 
Alicia Rosa
Herself - Tikiano Tribe 
Bobby Mason
Himself - Casaya Tribe 
James Reid
Himself - First Juror 
Kimberly Spradlin
Herself - Tikiano Tribe 
Chelsea Meissner
Herself - Tikiano Tribe 
Ashley Underwood
Herself - Ometepe Tribe 
Troy Robertson
Himself - Tikiano Tribe 
Ruth Marie Milliman
Herself - La Mina Tribe 
Jessica Smith
Herself - Rarotonga Tribe 
Jason Siska
Himself 
Christina Cha
Herself - Tikiano Tribe 
Kat Edorsson
Herself - Salani Tribe 
Steve Wright
Himself - Zapatera Tribe 
Cristina Coria
Herself - Aitutaki Tribe 
Misty Giles
Herself - La Mina Tribe 
Greg Smith
Himself - Tikiano Tribe 
Jean-Robert Bellande
Himself - Fei Long Tribe 
Anh-Tuan Bui
Himself - Puka Puka Tribe 
Melinda Hyder
Herself - Casaya Tribe 
Jay Byars
Himself - The Jury 
Michael Jefferson
Himself - The Jury 
Stephannie Favor
Herself - Manihiki Tribe 
Tina Scheer
Herself - Casaya Tribe 
Jonas Otsuji
Himself - The Jury 
J.P. Calderon
Himself - Aitutaki Tribe 
Leif Manson
Himself - Manono Tribe 
Cecilia Mansilla
Herself - Aitutaki Tribe 
Wanda Shirk
Herself - Koror Tribe 
Billy Garcia
Himself - Aitutaki Tribe 
Andrea Boehlke
Herself - Ometepe Tribe 
Hunter Ellis
Himself - Maraamu Tribe 
Jonathan Libby
Himself - Ulong Tribe 
Sekou Bunch
Himself - Manihiki Tribe 
Erik Reichenbach
Himself 
Bob Crowley
Himself - Kota Tribe 
Colleen Haskell
Herself - Pagong Tribe 
Corinne Kaplan
Herself - Kota Tribe 
Susie Smith
Herself - Kota Tribe 
Greg Buis
Himself - Pagong Tribe 
Charlie Herschel
Himself - Kota Tribe 
Gretchen Cordy
Herself - Pagong Tribe 
Andrew Savage
Himself - Morgan Tribe 
Roger Sexton
Himself - Tambaqui Tribe 
Rory Freeman
Himself - Lopevi Tribe 
Brandon Bellinger
Himself - Nakúm Tribe 
Natalie Bolton
Herself 
Matty Whitmore
Himself - Fang Tribe 
Gina Crews
Herself - Maraamu Tribe 
Robb Zbacnik
Himself - Sook Jai Tribe 
Shawna Mitchell
Herself - Jaburu Tribe 
Osten Taylor
Himself - Morgan Tribe 
John Kenney
Himself - Lopevi Tribe 
Amy O'Hara
Herself - Yaxhá Tribe 
Ibrehem Rahman
Himself - Ulong Tribe 
Ken Hoang
Himself - Fang Tribe 
Gabriel Cade
Himself - Rotu Tribe 
Stephanie Dill
Herself - Sook Jai Tribe 
Shawn Cohen
Himself - Drake Tribe 
Jeanne Hebert
Herself - Jaburu Tribe 
Lisa Keiffer
Herself - Yasur Tribe 
Brian Corridan
Himself - Yaxhá Tribe 
James Miller
Himself - Ulong Tribe 
Crystal Cox
Herself - Fang Tribe 
Erik Huffman
Himself - Zhan Hu Tribe 
Ghandia Johnson
Herself - Chuay Gahn Tribe 
Sarah Jones
Herself - Maraamu Tribe 
Trish Dunn
Herself - Drake Tribe 
JoAnna Ward
Herself - Jaburu Tribe 
Travis Sampson
Himself - Lopevi Tribe 
Margaret Bobonich
Herself - Nakúm Tribe 
Angie Jakusz
Herself - Ulong Tribe 
Anthony Robinson
Himself - Ravu Tribe 
B.B. Andersen
Himself - Pagong Tribe 
Jed Hildebrand
Himself - Sook Jai Tribe 
Daniel Lue
Himself - Tambaqui Tribe 
Michelle Tesauro
Herself - Drake Tribe 
Brady Finta
Himself - Lopevi Tribe 
Willard Smith
Himself - Koror Tribe 
Blake Towsley
Himself - Nakúm Tribe 
Rita Verreos
Herself - Ravu Tribe 
Patricia Jackson
Herself - Maraamu Tribe 
Tanya Vance
Herself - Chuay Gahn Tribe 
Janet Koth
Herself - Jaburu Tribe 
Ryan Shoulders
Himself - Morgan Tribe 
Mia Galeotalanza
Herself - Yasur Tribe 
Kimberly Mullen
Herself - Ulong Tribe 
Brooke Struck
Herself - Nakúm Tribe 
Liliana Gomez
Herself - Moto Tribe 
Peter Harkey
Himself - Maraamu Tribe 
John Raymond
Himself - Chuay Gahn Tribe 
Ryan Aiken
Himself - Tambaqui Tribe 
Nicole Delma
Herself - Morgan Tribe 
John Palyok
Himself - Lopevi Tribe 
Brianna Varela
Herself - Yaxhá Tribe 
Jeff Wilson
Himself - Ulong Tribe 
Gary Stritesky
Himself - Moto Tribe 
Marcus Lehman
Himself - Kota Tribe 
Dolly Neely
Herself - Yasur Tribe 
Ashlee Ashby
Herself - Ulong Tribe 
Morgan McDevitt
Herself - Yaxhá Tribe 
Sylvia Kwan
Herself - Ravu Tribe 
Brook Geraghty
Himself - Lopevi Tribe 
Jolanda Jones
Herself - Ulong Tribe 
Jim Lynch
Himself - Nakúm Tribe 
Erica Durousseau
Herself - Ravu Tribe 
Jessica DeBen
Herself - Ravu Tribe 
Jaime Dugan
Herself - First Juror 
Joel Klug
Himself - Pagong Tribe 
Dirk Been
Himself - Tagi Tribe 
Ramona Gray
Herself - Pagong Tribe 
Stacey Stillman
Herself - Tagi Tribe 
Sonja Christopher
Herself - Tagi Tribe 
Denise Martin
Herself - Fei Long Tribe 
Alexis Jones
Herself 
Michael Zernow
Himself - Zhan Hu Tribe 
Ace Gordon
Himself - Kota Tribe 
Peih-Gee Law
Herself - Fei Long Tribe 
Christine Shields Markoski
Herself - Redemption Island 
Jill Behm
Herself - Espada Tribe 
Elizabeth Kim
Herself - Foa Foa Tribe 
Joe Dowdle
Himself - Jalapao Tribe 
Dan Kay
Himself - Kota Tribe 
Leslie Nease
Herself - Fei Long Tribe 
Ashley Massaro
Herself - Zhan Hu Tribe 
Russell Swan
Himself - Galu Tribe 
Kelly Bruno
Herself - La Flor Tribe 
Mikayla Wingle
Herself - Upolu Tribe 
Sarita White
Herself - Zapatera Tribe 
Yve Rojas
Herself - Espada Tribe 
Mike Borassi
Himself 
Tracy Hughes-Wolf
Herself 
Kathy Sleckman
Herself 
Sydney Wheeler
Herself - Jalapao Tribe 
Kelly Czarnecki
Fang Tribes 
Tyrone Davis
Himself - Espada Tribe 
Ashley Trainer
Herself - Foa Foa Tribe 
Stephanie Valencia
Herself - Zapatera Tribe 
Elyse Umemoto
Herself - Savaii Tribe 
Danny Brown
Himself - Fang Tribe 
Chet Welch
Himself 
Aaron Reisberger
Himself - Fei Long Tribe 
Dave Cruser
Himself - Zhan Hu Tribe 
Steve Morris
Himself - Zhan Hu Tribe 
Spencer Duhm
Himself - Jalapao Tribe 
James Tarantino
Himself - Espada Tribe 
Yasmin Spain
Herself - Galu Tribe 
Colton Cumbie
Himself - Manono Tribe 
Joel Anderson
Himself 
Stacey Powell
Herself - Upolu Tribe 
Jacquie Berg
Fang Tribes 
Krista Klumpp
Herself - Zapatera Tribe 
Sherea Lloyd
Herself - Zhan Hu Tribe 
Jimmy Johnson
Himself - Espada Tribe 
Sandy Burgin
Herself - Jalapao Tribe 
Ben Browning
Himself - Foa Foa Tribe 
Kristina Kell
Herself - Ometepe Tribe 
Monica Culpepper
Herself - Salani Tribe 
Mark Caruso
Himself - Savaii Tribe 
Paloma Soto-Castillo
Herself - Kota Tribe 
Betsy Bolan
Herself - Foa Foa Tribe 
Michael Bortone
Himself 
Jerry Sims
Himself - Timbira Tribe 
Bill Posley
Himself - Manono Tribe 
Shannon Elkins
Himself 
Gillian Larson
Herself 
Michelle Chase
Herself - Fang Tribe 
Marisa Calihan
Herself - Foa Foa Tribe 
Semhar Tadesse
Herself - Redemption Island 
Laura Boneham
Herself - Rupert's Wife - Audience Member 
Candace Smith
Herself - Timbira Tribe 
Carolina Eastwood
Herself - Jalapao Tribe 
Francesca Hogi
Herself - Redemption Island 
Matt Quinlan
Himself - Manono Tribe 
Wendy DeSmidt-Kohlhoff
Herself 
Ramona Salins
Herself - Medical Director
Russ Landau
Himself - Composer 
David Vanacore
Himself - Composer 
Cheryl Brkich
Herself - Amber's Mother 
Mary Sartain
Herself 
Bryant Gumbel
Himself - Host 
Nina Acosta
Herself - Salani Tribe 
Gay Donaldson
Herself - Colby's Mother 
Clarencio 'H.B.' Hacker
Himself - Cirie's Husband
Peggy Crowley
Herself - Bob's Wife 
Kourtney Moon
Herself 
Mike Shallow
Herself - Parvati's Father 
Ann Birza
Herself - Audience Member 
Melanie Hantz
Herself - Russell's Wife
Ashley Hammett
Herself - Jane's Daughter
Pat Bingham
Herself
Bob Eaton
Himself 
Tim Hasselbeck
Himself 
Angela Hedenberg
Herself 
Amber Lanier
Herself 
Peni Skupin
Herself 
Dale Wesson
Himself 
C.C. Costigan
Herself  
Dan Fields
Himself - Jon's Friend 
Bo Buchanan
Himself 
James Tanner
Himself - Twila's Son
Katrina Kimmel
Herself - Amanda's Sister
Jamie Mass
Herself 
Eddie George
Himself - Taj's Husband

Andere sites

IMDB

Laatst bijgewerkt

  • 7 september 2015 om 01:00